Klasicistní hodiny
dřevo, řezané, zlacené, obdélná základna, uprostřed hranolová architektura s válcovou schránkou na stroj, po stranách řeazané větévky s květy, na vrchu řezaná kytice ve váze, stroj kotvový, kyvadlový s pérovým pohonem, čtvrťovým bitím a datumářem, ciferník smaltovaný sign. Joh. Cristian Züntl in Linz, Rakousko, 4. čtvrtina 18. století, výška 70 cm, restaurovaný stav i zlacení, stroj bez záruky chodu (Zí)
23.05.2015 - 15:00
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Klasicistní hodiny
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |